Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur Büyü kişinin hayatını ve yaşamını zorlaştıran hayatındaki dengeleri bozan herşeyin kötüye gitmesini sağlayan bir etkendir. İnsanı bu şekilde etkilemek daha sonra kişide karşı konulmaz değişikliklere sebep olur. Bozulmadığı takdirde ilerleyen zamanlarda kişinin hayatının daha da kötüye gitmesine yol açabilir. Yapılan büyünün türü ne olursa olsun iyi bir hocaya başvurulduğu takdirde her büyüden kurtulmanın yolu mümkündür.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. kardeşimin üzerinde bişeyler var fark ettik ve bedirhan hocayı tavsiye üzerine bulduk kardeşimin üzerindeki büyüyü kısa zamanda kaldırdı evimize neşe bereket getirdi.

  2. bedirhan hocayı rahatlıkla arayabilir sorunuzuz ne olursa olsun sızı dinleyecektir.
    ben kendisne vefk yaptırdım gercekten bu kadar etkılı olacağını düşünmemiştim.

  3. Ayrıldığım ama hala kopamadığım kız arkadaşım benden kısa bir zaman sonra başka bir erkekle bişeyler yaşayacağını hissettim ve kendisine geri getirme byüsü yaptırdım aslında geri geleceğine hiç inanmamıştım ama 4 gün içinde bana geri dödü bedirhan hoca bu nasıl başardı bilmiyorum ama bir kaç arkadaşıma daha tavsiye etdip gene başarılı olduğunu görünce hocanın gerçek bir hoca olduğuna ikna oldum açıkçası ben size tavsiye ediyorum.

  4. Allah rızası için eşim yatağını ayırdı 😦 beni geçmişte bulduğu bir günlüğümle suçluyor 13 sene önce bebek tedavisine başlayacaktık ,bize tekrar aşk muhabbet bu yaşanılanları unutturacak ve paragöz olmayan ,gerçek Allah dostu olan yardım edecek birini önerin ne olur 😦 yuvam dağılmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu